| File name | 2026/04/15/260415_122145_iPhone13.jpg |
| File size | 3896318 bytes |
| File date | 2026:04:15 12:21:45 |
| Camera make | Apple |
| Camera model | iPhone 13 |
| Date/Time | 2026:04:15 12:21:45 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 2.7mm (35mm equivalent: 23mm) |
| Exposure time | 0.0014 s (1/711) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | pattern |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 33d 24m 46.24s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 12.66s |
| GPS Altitude | 381.14m |
| JPEG Quality | 93 |