| File name | 2024/10/12/241012_115115_iPhone14.jpg |
| File size | 1246947 bytes |
| File date | 2024:10:16 21:06:26 |
| Camera make | Apple |
| Camera model | iPhone 14 |
| Date/Time | 2024:10:12 11:51:15 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 2.7mm (35mm equivalent: 23mm) |
| Exposure time | 0.0012 s (1/844) |
| Aperture | f/1.9 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | pattern |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 33d 32m 35.87s |
| GPS Longitude | W 111d 53m 22.68s |
| GPS Altitude | 401.10m |
| JPEG Quality | 80 |