| File name | 2024/08/03/240803_182225_iPhone14.jpg |
| File size | 1969650 bytes |
| File date | 2024:08:04 20:33:45 |
| Camera make | Apple |
| Camera model | iPhone 14 |
| Date/Time | 2024:08:03 18:22:25 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.7mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0031 s (1/318) |
| Aperture | f/1.5 |
| ISO equiv. | 50 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | pattern |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 38m 17.28s |
| GPS Longitude | W 111d 54m 44.34s |
| GPS Altitude | 1323.60m |
| JPEG Quality | 80 |