| File name | 2024/03/15/240315_144316_SM-G781U.jpg |
| File size | 1343007 bytes |
| File date | 2024:03:15 19:22:56 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2024:03:15 14:43:16 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 320 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 54m 35.795159s |
| GPS Longitude | W 112d 28m 12.326879s |
| GPS Altitude | 1362.00m |
| JPEG Quality | 70 |