| File name | 2024/02/23/240223_154323_SM-G781U.jpg |
| File size | 610963 bytes |
| File date | 2024:02:23 17:13:47 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2024:02:23 15:43:23 |
| Resolution | 3648 x 2736 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0012 s (1/838) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 46m 46.536959s |
| GPS Longitude | W 112d 9m 33.834240s |
| JPEG Quality | 70 |