| File name | 2024/01/15/240115_140305_SM-G781U.jpg |
| File size | 815553 bytes |
| File date | 2024:02:15 20:27:17 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2024:01:15 14:03:05 |
| Resolution | 3648 x 2736 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0014 s (1/738) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 47m 21.119279s |
| GPS Longitude | W 112d 26m 21.905879s |
| GPS Altitude | 1614.00m |
| JPEG Quality | 70 |