| File name | 2023/12/08/231208_173212_SM-G781U.jpg |
| File size | 1023106 bytes |
| File date | 2023:12:10 08:06:18 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:12:08 17:32:12 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.025 s (1/40) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 400 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 37.866479s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 1.044600s |
| GPS Altitude | 532.00m |
| JPEG Quality | 70 |