| File name | 2023/11/07/231107_074202_SM-G781U.jpg |
| File size | 576743 bytes |
| File date | 2023:11:12 09:07:34 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:11:07 07:42:02 |
| Resolution | 3648 x 1640 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0012 s (1/864) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 46.015799s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 12.586919s |
| GPS Altitude | 539.00m |
| JPEG Quality | 70 |