| File name | 2023/11/03/231103_101350_SM-G781U.jpg |
| File size | 929638 bytes |
| File date | 2023:11:12 09:06:43 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:11:03 10:13:50 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.017 s (1/60) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 200 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 58m 8.5547s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 22.0944s |
| GPS Altitude | 1507.52m |
| JPEG Quality | 70 |