| File name | 2023/10/23/231023_151757_SM-G781U.jpg |
| File size | 392433 bytes |
| File date | 2023:10:25 18:27:04 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:10:23 15:17:57 |
| Resolution | 3648 x 1640 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.077 s (1/13) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 2500 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 38d 53m 33.842759s |
| GPS Longitude | W 77d 1m 22.641960s |
| GPS Altitude | -23.00m |
| JPEG Quality | 70 |