| File name | 2023/10/21/231021_074951_SM-G781U.jpg |
| File size | 1275561 bytes |
| File date | 2023:10:25 18:26:08 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:10:21 07:49:51 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0045 s (1/221) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 38d 53m 6.147600s |
| GPS Longitude | W 77d 2m 10.812120s |
| GPS Altitude | -29.00m |
| JPEG Quality | 70 |