| File name | 2023/10/18/231018_125451_SM-G781U.jpg |
| File size | 1911011 bytes |
| File date | 2023:10:25 18:25:01 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:10:18 12:54:51 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0006 s (1/1597) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 43d 14m 22.939079s |
| GPS Longitude | W 70d 35m 19.452480s |
| GPS Altitude | -17.00m |
| JPEG Quality | 70 |