| File name | 2023/09/10/230910_161028_SM-G781U.jpg |
| File size | 969425 bytes |
| File date | 2023:09:10 19:25:04 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:09:10 16:10:28 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0024 s (1/419) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 41m 27.805920s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 17.883120s |
| GPS Altitude | 1389.00m |
| JPEG Quality | 70 |