| File name | 2023/07/23/230723_164318_SM-G781U.jpg |
| File size | 2019352 bytes |
| File date | 2023:07:26 19:43:49 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:07:23 16:43:18 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0100 s (1/100) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 100 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 45m 5.334480s |
| GPS Longitude | W 112d 23m 41.272080s |
| GPS Altitude | 1485.00m |
| JPEG Quality | 70 |