| File name | 2023/07/14/230714_152243_SM-G781U.jpg |
| File size | 1316862 bytes |
| File date | 2023:07:26 19:43:18 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:07:14 15:22:43 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0007 s (1/1480) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 43d 15m 40.014359s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 2.665559s |
| GPS Altitude | 2087.00m |
| JPEG Quality | 70 |