| File name | 2023/06/26/230626_181912_SM-G781U.jpg |
| File size | 879099 bytes |
| File date | 2023:06:28 19:02:45 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:06:26 18:19:12 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0017 s (1/598) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 58m 8.618159s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 22.234080s |
| GPS Altitude | 1514.00m |
| JPEG Quality | 70 |