| File name | 2023/05/31/230531_160124_SM-G781U.jpg |
| File size | 393869 bytes |
| File date | 2023:06:05 19:54:57 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:31 16:01:24 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0004 s (1/2450) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 57m 50.175000s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 12.619559s |
| GPS Altitude | 1509.00m |
| JPEG Quality | 70 |