| File name | 2023/05/21/230521_185923_SM-G781U.jpg |
| File size | 1775567 bytes |
| File date | 2023:05:22 20:55:09 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:21 18:59:23 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0014 s (1/722) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 37.091039s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 26.365560s |
| GPS Altitude | 530.00m |
| JPEG Quality | 70 |