| File name | 2023/05/20/230520_193605_SM-G781U.jpg |
| File size | 2187928 bytes |
| File date | 2023:05:22 20:54:23 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:20 19:36:05 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.033 s (1/30) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 640 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 31d 48m 49.6908s |
| GPS Longitude | W 106d 32m 21.0515s |
| GPS Altitude | 1164.68m |
| JPEG Quality | 70 |