| File name | 2023/05/19/230519_133929_SM-G781U.jpg |
| File size | 488115 bytes |
| File date | 2023:05:22 20:52:41 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:19 13:39:29 |
| Resolution | 3648 x 2736 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.030 s (1/33) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 640 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 31d 50m 12.845760s |
| GPS Longitude | W 106d 33m 41.417640s |
| GPS Altitude | 1155.00m |
| JPEG Quality | 70 |