| File name | 2023/05/17/230517_155831_SM-G781U.jpg |
| File size | 1624761 bytes |
| File date | 2023:05:22 20:51:20 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:05:17 15:58:31 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0003 s (1/3768) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 33.544320s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 27.758399s |
| GPS Altitude | 533.00m |
| JPEG Quality | 70 |