| File name | 2023/03/20/230320_171732_SM-G781U.jpg |
| File size | 1300085 bytes |
| File date | 2023:03:26 19:27:47 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:03:20 17:17:32 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.025 s (1/40) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 400 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 33.105119s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 27.029040s |
| GPS Altitude | 538.00m |
| JPEG Quality | 70 |