| File name | 2022/12/26/221226_114942_SM-G781U.jpg |
| File size | 890360 bytes |
| File date | 2022:12:26 19:15:46 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:12:26 11:49:42 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0024 s (1/418) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 58m 8.928479s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 22.136159s |
| GPS Altitude | 1493.00m |
| JPEG Quality | 70 |