| File name | 2022/12/03/221203_132743_SM-G781U.jpg |
| File size | 636160 bytes |
| File date | 2022:12:17 22:24:03 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:12:03 13:27:43 |
| Resolution | 1792 x 4000 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0010 s (1/992) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 43d 29m 59.645760s |
| GPS Longitude | W 112d 2m 26.231639s |
| GPS Altitude | 1362.00m |
| JPEG Quality | 70 |