| File name | 2022/11/12/221112_125903_SM-G781U.jpg |
| File size | 579643 bytes |
| File date | 2022:11:16 20:02:25 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:11:12 12:59:03 |
| Resolution | 3648 x 1640 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 48d 12m 45.563760s |
| GPS Longitude | E 16d 22m 41.948040s |
| GPS Altitude | 239.00m |
| JPEG Quality | 70 |