| File name | 2022/11/11/221111_190451_SM-G781U.jpg |
| File size | 700960 bytes |
| File date | 2022:11:16 20:02:16 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:11:11 19:04:51 |
| Resolution | 4000 x 1800 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.033 s (1/30) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 500 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 48d 12m 10.890719s |
| GPS Longitude | E 16d 22m 8.408639s |
| GPS Altitude | 222.00m |
| JPEG Quality | 70 |