| File name | 2022/10/14/221014_121841_SM-G781U.jpg |
| File size | 900032 bytes |
| File date | 2022:10:15 21:37:32 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:10:14 12:18:41 |
| Resolution | 4032 x 2268 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0007 s (1/1406) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 44d 27m 34.425359s |
| GPS Longitude | W 110d 49m 43.372200s |
| GPS Altitude | 2208.00m |
| JPEG Quality | 70 |