| File name | 2022/10/13/221013_153348_SM-G781U.jpg |
| File size | 2099755 bytes |
| File date | 2022:10:15 21:37:15 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:10:13 15:33:48 |
| Resolution | 4032 x 2268 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 50 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 44d 33m 52.017119s |
| GPS Longitude | W 111d 21m 17.163360s |
| GPS Altitude | 1970.00m |
| JPEG Quality | 70 |