| File name | 2022/09/20/220920_123534_SM-G781U.jpg |
| File size | 594749 bytes |
| File date | 2022:09:25 13:29:56 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:09:20 12:35:34 |
| Resolution | 3648 x 1640 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0006 s (1/1542) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 42m 57.626280s |
| GPS Longitude | W 112d 6m 56.612160s |
| GPS Altitude | 2737.00m |
| JPEG Quality | 70 |