| File name | 2022/08/12/220812_203440_SM-G781U.jpg |
| File size | 1149967 bytes |
| File date | 2022:08:16 09:29:16 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:08:12 20:34:40 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.025 s (1/40) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 250 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 52m 2.418240s |
| GPS Longitude | W 112d 26m 28.614840s |
| GPS Altitude | 1365.00m |
| JPEG Quality | 70 |