| File name | 2022/08/12/220812_130931_SM-G781U.jpg |
| File size | 1590746 bytes |
| File date | 2022:08:16 09:28:58 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:08:12 13:09:31 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 7.1mm (35mm equivalent: 76mm) |
| Digital Zoom | 3.000x |
| Exposure time | 0.0006 s (1/1663) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 25 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 54m 53.436959s |
| GPS Longitude | W 112d 24m 22.978439s |
| GPS Altitude | 1496.00m |
| JPEG Quality | 70 |