| File name | 2022/07/30/220730_094146_SM-G781U.jpg |
| File size | 1707172 bytes |
| File date | 2022:07:31 22:22:14 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:07:30 09:41:46 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0009 s (1/1090) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 57m 50.136480s |
| GPS Longitude | W 111d 49m 12.790199s |
| GPS Altitude | 1519.00m |
| JPEG Quality | 70 |