| File name | 2022/07/26/220726_073205_SM-G781U.jpg |
| File size | 649529 bytes |
| File date | 2022:07:31 22:20:49 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:07:26 07:32:05 |
| Resolution | 3648 x 2736 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0034 s (1/294) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 52m 30.052199s |
| GPS Longitude | W 112d 23m 31.408080s |
| GPS Altitude | 1621.00m |
| JPEG Quality | 70 |