| File name | 2022/07/04/220704_074145_SM-G781U.jpg |
| File size | 1295809 bytes |
| File date | 2022:07:15 21:21:38 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:07:04 07:41:45 |
| Resolution | 3648 x 2736 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0100 s (1/100) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 250 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 46m 23.263680s |
| GPS Longitude | W 112d 27m 16.204319s |
| GPS Altitude | 2034.00m |
| JPEG Quality | 70 |