| File name | 2022/06/13/220613_142124_SM-G781U.jpg |
| File size | 2479433 bytes |
| File date | 2022:06:13 20:21:16 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2022:06:13 14:21:24 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0006 s (1/1723) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 43d 10m 7.291200s |
| GPS Longitude | W 112d 35m 7.927439s |
| GPS Altitude | 1330.00m |
| JPEG Quality | 80 |