| File name | 2021/11/13/211113_110140_SM-G960U.jpg |
| File size | 3845372 bytes |
| File date | 2021:11:13 11:01:40 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2021:11:13 11:01:40 |
| Resolution | 3024 x 4032 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.3mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.020 s (1/50) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 320 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 32d 24m 45.7092s |
| GPS Longitude | W 111d 1m 2.5248s |
| GPS Altitude | 782.54m |
| JPEG Quality | 96 |