| File name | 2021/06/03/210603_173549_SM-G960U.jpg |
| File size | 4316259 bytes |
| File date | 2021:06:03 16:35:48 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2021:06:03 17:35:49 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.3mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 500 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 51m 46.6091s |
| GPS Longitude | W 112d 25m 33.0708s |
| GPS Altitude | 1373.89m |
| JPEG Quality | 96 |