| File name | 2020/05/27/200527_140105_SM-G960U.jpg |
| File size | 1186914 bytes |
| File date | 2020:05:27 13:01:04 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G960U |
| Date/Time | 2020:05:27 14:01:05 |
| Resolution | 2640 x 1980 |
| Flash used | No |
| Focal length | 2.9mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.026 s (1/39) |
| Aperture | f/1.7 |
| ISO equiv. | 80 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 47m 11.911920s |
| GPS Longitude | W 111d 58m 44.760720s |
| JPEG Quality | 95 |