| File name | 2020/01/31/200131_165719_SAMSUNG-SM-G930A.jpg |
| File size | 1185874 bytes |
| File date | 2020:01:31 15:57:18 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SAMSUNG-SM-G930A |
| Date/Time | 2020:01:31 16:57:19 |
| Resolution | 1440 x 2560 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.2mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0083 s (1/120) |
| Aperture | f/1.7 |
| ISO equiv. | 80 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 51d 1m 42.3357s |
| GPS Longitude | E 4d 28m 42.1325s |
| GPS Altitude | 116.00m |
| JPEG Quality | 96 |
| Comment |