| File name | 2018/04/01/180401_120503_SAMSUNG-SM-G930A.jpg |
| File size | 2014423 bytes |
| File date | 2018:04:01 11:05:04 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SAMSUNG-SM-G930A |
| Date/Time | 2018:04:01 12:05:03 |
| Resolution | 2880 x 2160 |
| Flash used | No |
| Focal length | 4.2mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.025 s (1/40) |
| Aperture | f/1.7 |
| ISO equiv. | 160 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 51m 46.7946s |
| GPS Longitude | W 112d 25m 33.4459s |
| GPS Altitude | 0.00m |
| JPEG Quality | 96 |
| Comment |