| File name | 2026/04/14/260414_084018_iPhone14_1.jpg |
| File size | 2059402 bytes |
| File date | 2026:04:15 17:44:37 |
| Camera make | Apple |
| Camera model | iPhone 14 |
| Date/Time | 2026:04:14 08:40:18 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.5mm (35mm equivalent: 14mm) |
| Digital Zoom | 1.033x |
| Exposure time | 0.0010 s (1/1033) |
| Aperture | f/2.4 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | pattern |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 33d 32m 51.19s |
| GPS Longitude | W 112d 1m 16.22s |
| GPS Altitude | 785.10m |
| JPEG Quality | 80 |