| File name | 2026/03/28/260328_182513_iPhone14_3.jpg |
| File size | 1630984 bytes |
| File date | 2026:03:29 10:00:07 |
| Camera make | Apple |
| Camera model | iPhone 14 |
| Date/Time | 2026:03:28 18:25:13 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 2.7mm (35mm equivalent: 23mm) |
| Exposure time | 0.025 s (1/40) |
| Aperture | f/1.9 |
| ISO equiv. | 320 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | pattern |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 32d 11m 26.71s |
| GPS Longitude | W 110d 51m 26.58s |
| GPS Altitude | 812.16m |
| JPEG Quality | 80 |