| File name | 2026/03/03/260303_084210_iPhone16.jpg |
| File size | 3995292 bytes |
| File date | 2026:03:03 08:42:10 |
| Camera make | Apple |
| Camera model | iPhone 16 |
| Date/Time | 2026:03:03 08:42:10 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 2.7mm (35mm equivalent: 23mm) |
| Exposure time | 0.0006 s (1/1739) |
| Aperture | f/1.9 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | pattern |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 33d 41m 17.36s |
| GPS Longitude | W 111d 48m 18.19s |
| GPS Altitude | 949.10m |
| JPEG Quality | 95 |