| File name | 2025/01/28/250128_164244_iPhone13.jpg |
| File size | 9627640 bytes |
| File date | 2025:01:28 16:42:44 |
| Camera make | Apple |
| Camera model | iPhone 13 |
| Date/Time | 2025:01:28 16:42:44 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.1mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0003 s (1/3413) |
| Aperture | f/1.6 |
| ISO equiv. | 50 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | pattern |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 51m 46.81s |
| GPS Longitude | W 112d 25m 33.53s |
| GPS Altitude | 1401.42m |
| JPEG Quality | 93 |