| File name | 2024/05/11/240511_115127_SM-G781U.jpg |
| File size | 2598320 bytes |
| File date | 2024:05:12 21:09:48 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2024:05:11 11:51:27 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0009 s (1/1076) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 29m 44.044799s |
| GPS Longitude | W 111d 50m 25.059840s |
| JPEG Quality | 70 |