| File name | 2024/05/11/240511_115014_SM-G781U.jpg |
| File size | 1538239 bytes |
| File date | 2024:05:12 21:09:40 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2024:05:11 11:50:14 |
| Resolution | 4000 x 3000 |
| Flash used | No |
| Focal length | 1.7mm (35mm equivalent: 13mm) |
| Exposure time | 0.0009 s (1/1105) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 40d 29m 43.773719s |
| GPS Longitude | W 111d 50m 24.906119s |
| GPS Altitude | 1561.00m |
| JPEG Quality | 70 |