| File name | 2024/03/23/240323_092350_SM-G781U_1.jpg |
| File size | 1391447 bytes |
| File date | 2024:03:23 21:15:58 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2024:03:23 09:23:50 |
| Resolution | 4032 x 3024 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0072 s (1/139) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 39d 58m 33.714840s |
| GPS Longitude | W 111d 46m 27.102719s |
| JPEG Quality | 70 |