| File name | 2024/03/09/240309_140339_SM-G781U.jpg |
| File size | 584341 bytes |
| File date | 2024:03:15 19:21:41 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2024:03:09 14:03:39 |
| Resolution | 3648 x 1640 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 25mm) |
| Exposure time | 0.0051 s (1/195) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 32 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 42d 43m 42.829320s |
| GPS Longitude | W 112d 26m 0.276719s |
| GPS Altitude | 1659.00m |
| JPEG Quality | 70 |