| File name | 2023/12/05/231205_110339_SM-G781U.jpg |
| File size | 383162 bytes |
| File date | 2023:12:10 08:05:32 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:12:05 11:03:39 |
| Resolution | 2208 x 2944 |
| Flash used | No |
| Focal length | 3.7mm (35mm equivalent: 32mm) |
| Digital Zoom | 1.230x |
| Exposure time | 0.025 s (1/40) |
| Aperture | f/2.2 |
| ISO equiv. | 500 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 36d 2m 37.473000s |
| GPS Longitude | W 115d 2m 0.996360s |
| GPS Altitude | 539.00m |
| JPEG Quality | 70 |