| File name | 2023/10/24/231024_075535_SM-G781U.jpg |
| File size | 1109280 bytes |
| File date | 2023:10:25 18:27:06 |
| Camera make | samsung |
| Camera model | SM-G781U |
| Date/Time | 2023:10:24 07:55:35 |
| Resolution | 4032 x 1816 |
| Flash used | No |
| Focal length | 5.4mm (35mm equivalent: 26mm) |
| Exposure time | 0.0027 s (1/367) |
| Aperture | f/1.8 |
| ISO equiv. | 40 |
| Whitebalance | Auto |
| Metering Mode | center weight |
| Exposure | program (auto) |
| GPS Latitude | N 38d 50m 46.624919s |
| GPS Longitude | W 77d 2m 55.248000s |
| GPS Altitude | -17.00m |
| JPEG Quality | 70 |